Kayıp Balık Nemo (V.CZ.NEMO)

Marka : Marka
Fiyat : ₺12,00(KDV Dahil)
₺12,00 'den başlayan taksitlerle

(Finding Nemo)
Yönetmen: Andrew Stanton, Lee Unkrich
Türkçe Dublajlı, Çizgi Film
101 dk, 2 VCD
Walt Disney Pictures, ABD, 2003

Nemo adında genç bir balık, aniden evinden uzaklara sürüklenince, onun haddinden fazla koruyucu babası ve sevimi fakat unutkan mavi akvaryum balığı Dory, vejetaryen köpek balıkları, sörfçü kaplumbağalar, deniz anaları ve aç martılar ile karşılaştıkları macera dolu yolculuklarına başlarlar...

(Finding Nemo)
Yönetmen: Andrew Stanton, Lee Unkrich
Türkçe Dublajlı, Çizgi Film
101 dk, 2 VCD
Walt Disney Pictures, ABD, 2003

"Toy Story" ve "Monsters Inc." filmlerinin Oscar ödüllü yaratıcılarından, "Kayıp Balık Nemo" ile Avustralya'nın derin sularının altında nefeslerinizi kesecek bir yolculuğa hazır olun!

Nemo adında genç bir balık, aniden evinden uzaklara sürüklenince, onun haddinden fazla koruyucu babası ve sevimi fakat unutkan mavi akvaryum balığı Dory, vejetaryen köpek balıkları, sörfçü kaplumbağalar, deniz anaları ve aç martılar ile karşılaştıkları macera dolu yolculuklarına başlarlar.

Bu 2 diskli özel versiyon, her yaştan izleyicinin bir şeyler bulacağı, şimdiye kadar görülmemiş animasyonları, çıkarılmış sahneleri, oyunları ve çok daha fazlasıyla evlerinize geliyor. Kahkaha, duygu ve macerayı bir arada bulabileceğiniz Kayıp Balık Nemo, tekrar tekrar izlemekten kendinizi alamayacağınız bir film.

Ayrıca, Pixar kısa çizgi filmi "knick knack" hediye!